W 2024 wystroimy się jak Grochów → planujemy działania

Ten rok był dla nas absolutnie szalony, chociażby dlatego, że cześcią działań był cykl filmowy „Szaleństwo w kinie”. Od nieformalnej aktywności przeszliśmy do publicznych dotacji, działaliśmy w ogrodzie, w terenie i gościnnych progach. Nie udało się wytworzyć stałej grupy, która tworzyłaby Dom Sztuki od początku do końca, ale na pewno udało się wciągnąć więcej osób, nawet jeżeli na krótki czas lub w ograniczonym zakresie.

Osoby, którą znają specyfikę naszej działalności i chcą realnie się dołączyć do działań, zapraszamy na spotkanie organizacyjne. Będziemy podsumowywać tegoroczne inicjatywy i planować kolejny rok. To dobra okazja, żeby włączyć się w działalność już na etapie planowania, postulować własne strategie i proponować kierunki rozwoju. W 2024 rok możemy wkroczyć ze stacjonarnym miejscem, o czym także będziemy rozmawiać.

Ważne jest, żebyśmy spotkali się w warsztatowej, komfortowej przestrzeni. Dlatego nie będzie to ani dom, ani kawiarnia, tylko miejsce aktywności lokalnej. Pobliskie Miejsce Akcji Paca 40 zamyka się popołudniu, dlatego wybierzemy się do Miejsca Akcji Piaskowa 7 przy Rondzie Zgrupowania AK „Radosław”, gdzie mamy nieograniczoną czasowo przestrzeń.